Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
   
 

 

 

 

"Cieszę się, że mogliśmy się spotkać w Gdańsku. Wydarzenie było bardzo ciekawe (szczególnie utkwiły mi w pamięci panele dotyczące OZE i rozwoju infrastruktury) i doskonale zorganizowane - przesyłam Pani wyrazy uznania".

Krzysztof Garski
Redaktor
Smartlink / Portal Innowacji www.pi.gov.pl

"W konferencjach Roadshows Polska uczestniczę od kilku lat. Każda z nich stała na wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym, z doborem tematów świadczącym o dobrej znajomości prezentowanych zagadnień oraz najnowszych trendów, a także organizacyjnym. Obecność w tych wyjątkowych wydarzeniach była dla uczestników okazją do zdobycia unikalnej wiedzy i kwalifikacji w elitarnym gronie międzynarodowych i najlepszych polskich ekspertów. Dlatego konferencje Roadshows na stałe wpisały się już w kalendarz najważniejszych imprez, na których po prostu trzeba być."

Marcin Kaszuba
(Dyrektor/Ernst & Young)

 

"Jedna z najlepiej zorganizowanych konferencji w zakresie doboru prelegentów, budowania świadomości marki, zainteresowania i ilości uczestników. Formuła konferencji była wyjątkowa.
Co roku uczestniczę w kilku ogólnoświatowych konferencjach, ale do tej pory nie doświadczyłem czegoś podobnego. Niezwykle efektywna w zakresie formy i funkcji.
Wszystko wspaniale się udało!"

Anupam Prakash
(Asia Pacific Practice Leader/HEWITT Associates India)

 

"Forum Outsourcingu Roadshow to jedyna, prestiżowa konferencja w Polsce, poświęcona tematyce outsourcingu i inwestycjom usługowym w ogóle. Jest to miejsce nawiązywania nowych kontaktów, rzetelnej dyskusji oraz promocji potencjału miast i regionów. Udział Poznania w tym wydarzeniu umacnia markę Miasta jako miejsca do lokowania inwestycji BPO."

Sebastian Bedekier
(Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Inwestycji/Urząd Miasta Poznania)

 

"Gratuluje organizacji wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Mam świadomość ile pracy i wysiłku kosztuje przygotowanie takiego eventu więc tym bardziej gratuluje siły, determinacji i konsekwencji."

Monika Piątkowska
(Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Marki Kraków/Dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, Urząd Miasta Krakowa)

 

"W skrócie: Bardzo profesjonalnie przygotowane spotkanie. Ciekawa aranżacja miejsca. Dobrze przygotowana tematyka referatów. Ciekawi prelegenci. Czekamy na kolejną edycję. Pozdrawiam."

Tadeusz Sayor
(Urząd Miasta Kielce)

 

"Chciałbym podziękować za nagrodę, koktajl oraz fantastyczna konferencje. Tematy były bardzo trafione."

Krystian Bestry
(Center Head Infosys BPO Poland)

 

"Konferencja bardzo mi się podobała. Oprawa i plan forum były świetnym pomysłem. Dawały one wrażenie całkowitego skupienia na tematach. Mówcy i treść były również bardzo dobre."

Jim Costello
(Prezes/SouthWestern, Irlandia)

 

"Uczestnictwo w wydarzeniu jakim jest Roadshow było dla mnie ogromną przyjemnością i pozwoliło poznać mi szeroko zaprezentować swoje opinie. Takie spotkania są niezwykle potrzebne, ponieważ sprzyjają wymianie doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, a miasta i regiony mają okazję do lepszego zapoznania się z oczekiwaniami i problemami inwestorów. Rozmowy z pewnością zaowocują wieloma nowymi projektami. Roadshow to wspaniała inicjatywa, dzięki której Polska może zyskać wiele nowych przedsięwzięć, szczególnie w dziedzinie nowoczesnych technologii i usług."

Konrad Pokutycki
(Prezes/BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego)

 

"Chciałbym pogratulować znakomitej organizacji konferencji. To nie lada wyzwanie zmieścić materiał z dwóch dni w ciągu kilku godzin i zaprosić przedstawicieli tak wielu środowisk"

Wiktor Doktór
(General Manager/Dyrektor Zarządzający SWS BPO Poland Sp. z o.o.)

 

"Życzę Roadshow Polska pełnego sukcesu w przyciąganiu do Polski inwestycji, których tak bardzo potrzebujemy. Polska jest miejscem do inwestowania. Szerokiej Drogi"

Danuta Huebner
(Członek Komisji Europejskiej)

 

"Życzenia kolejnych tak udanych wydarzeń biznesowych w gronie partnerów,
którzy będą Państwa wspierali i na których można będzie zawsze polegać. Dla Państwa osobiście zadowolenia i satysfakcji z zadań realizowanych. No i gratulacje! Dziękuję za teraz i proszę o więcej!"

Aleksandra Suszczewicz
(Zespół Obsługi Inwestorów/Urząd Miasta Łódź)

 

"Gratuluję udanej inicjatywy we właściwym czasie. Jestem przekonany, że czasy trudne są prawdziwym testem dla pomysłowości, kreatywności i wytrwałości - a to rodzi sukces i to sukces wysokiej klasy. Tego życzę Roadshow Polska w dalszej działalności i oby udane Pierwsze Forum Inwestycyjne było początkiem długiej drogi sukcesów"

Marek Kłoczko
(Sekretarz Generalny/Krajowa Izba Gospodarcza)

 

"Uczestnictwo w takim wydarzeniu jak "IV Forum Outsourcingu" to nie tylko możliwość poznania najnowszych trendów w branży outsourcingu ale również platforma wymiany doświadczeń i poglądów. Cieszy mnie, że Miasto Łódź mogło aktywnie zaangażować się w Forum, dało nam to szansę pokazania swoich atutów i podyskutowania o sposobach pozyskiwania nowych inwestycji. Takich możliwości rozmowy o outsourcingu w Polsce powinno być więcej, to doskonała okazja by podzielić się własnymi doświadczeniami i skonfrontować je z innymi.

Agnieszka Sińska
(Dyrektor/Urząd Miasta Łódź)

 

"Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w IV Forum Outsourcingu i brać udział w interesujących dyskusjach. Konferencje organizowane przez Roadshow Polska zawsze stają się okazją do spotkań specjalistów oraz pozwalają na zderzenie ze sobą różnorodnych perspektyw i punktów widzenia. Podoba mi się również forma prowadzonych debat, które faktycznie są żywą dyskusją przy zachowaniu wysokiego poziomu ich treści."

Marta Donhefner-Wojtkiewicz
(Executive Search & Business Development Director)

 

"Działalność Forum postrzegam jako inicjatywę, angażującą dostawców usług outsourcingowych w budowanie swojego środowiska oraz promowanie usług i kontraktów outsourcingowych. Forum przedstawia Dobrych Praktyków wśród dostawców, promuje i rozwija kulturę organizacyjną podmiotów gospodarczych przez promowanie outsourcingu, rozwiązania stanowiącego szansę na wzrost wartości firm.
Odrębnym wydarzeniem towarzyszącym Forum, przez mnie ocenianym pozytywnie,
jest Almanach Outsourcingu. Odbiorcy usług mają szanse w prosty sposób dotrzeć do podstawowych informacji o dostawcach-outsourcerach różnych branż. Wierzę, że inicjatywa zostanie podtrzymana i wydawnictwo będzie przyjęte przez menedżerów jako praktyczne
i użyteczne podczas zakupu usług outsourcingowych.
Jednym z elementów Forum była robocza dyskusja jego uczestników, na temat pojawiających się w czasach kryzysu ryzyk outsourcingu. Z drugiej strony, równie ciekawe były informacje
o szansach rozwoju (prezentowane w oparciu o przeprowadzone badania) sektora usług outsourcingowych, związane z rozwojem i gospodarczym potencjałem
miast i regionów naszego kraju.
Z zainteresowaniem oczekuję kolejnego Forum Outsourcingu.

Katarzyna Banach
(Partner Zarządzający/Grant Thornton Frackowiak sp. z o.o.)

 

"IV Forum Outsourcingu to doskonałe miejsce do spotkania się przedstawicieli różnych sektorów zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką outsourcingu. Z punktu widzenia Bydgoszczy uczestnictwo w tego typu imprezie było znakomitą okazją do promocji naszego miasta, jako optymalnego miejsca do lokowania kapitału sektora BPO, a ponadto pozwoliło na nawiązanie wielu cennych kontaktów. Szczerze polecam udział w kolejnym Forum Outsourcingu oraz innych imprezach organizowanych przez Roadshow Polska.

Maciej Grześkowiak
(Zastępca Prezydenta Bydgoszczy)

 

"Cieszę się, ze mogłam poprowadzić konferencję Trzy Miasta - Trzy Rzeki. Roadshow Polska wykonało niezwykle sprawnie zadanie, na które nie ma czasu nasz zabiegany i zmęczony kolejnymi żądaniami płacowymi rząd: zintegrowało praktyków, teoretyków, specjalistów, samorządowców, decydentów i urzędników wokół gigantycznego przedsięwzięcia, jakim jest Euro 2012. Wystarczyło posłuchać, co mówią przedstawiciele polskich miast, prawnicy zajmujący się PPP czy transportowcy, zeby wiedzieć, co i w jakich przepisach trzeba poprawić. Nikt nie żąda od władz zbyt wiele - uprościc przepisy i nie przeszkadzać - to zadanie dla rządu, a z resztą wolny rynek sobie poradzi, czego wyrazem będą inicjatywy, które zawiązały się właśnie podczas tej konferencji."

Joanna Wrześniewska-Zygier
(TV Biznes)

 

"Konferencja Roadshow to doskonałe forum do spotkania środowisk biznesowych
i opiniotwórczych. Przedstawione prezentacje były wysoce profesjonalne i poruszały najistotniejsze kwestie dla rozwoju biznesu w Polsce. Gorąco polecam uczestnictwo
w tej konferencji."

Zdzisław Więckowski
(Partner/White & Case)

 

"Konferencja, która odbyła się w Londynie, pokazała wszystkim uczestnikom, dlaczego biznesowi partnerzy w Polsce powinni być zainteresowani zwiększeniem swoich powiązań wewnątrz Polski. Jestem przekonany, że przekazane informacje przydały się wszystkim przy podejmowaniu niektórych decyzji biznesowych."

Ronnie Richardson
(Prezes Zarządu/Kredyt Bank S.A.)

 

"Konferencja, Poland's Roadshow in the UK - New Business Perspectives" zorganizowana przez Roadshow Polska była unikalną platformą wymiany doświadczeń pomiędzy ludźmi biznesu w Polsce i Wielkiej Brytanii, co z całą pewnością zwiększy zainteresowanie inwestorów zagranicznych naszym krajem."

Marek K. Kosycarz
(Dyrektor ds. Korporacyjnych/British American Tobacco Polska)

 

"Oceniając konferencję poprzez liczbę uczestników oraz firm reprezentowanych na Roadshow, zainteresowanie Portugalskich inwestorów Polską jest ogromne, powinniśmy to wykorzystać. Z perspektywy banku to była bardzo dobra konferencja, która mamy nadzieje zaowocuje nie tylko nowymi kontraktami, ale również pozytywną prasą dla Polski."

Bogusław Kott
(Prezes/Bank Millennium)

 

"Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukiwałem inwestora, który byłby zainteresowany wybudowaniem aqua parku w Mszczonowie. To niesamowite, ale właśnie na tej konferencji znalazłem takiego inwestora."

Józef Kurek
(Burmistrz Mszczonowa)

 

"Roadshow był wielkim sukcesem, przedstawiciele wielu branż spotkali się i wymienili poglądami. Uczestnicy wysłuchali wiele ciekawych prezentacji na temat możliwości inwestycyjnych w Polsce, które utwierdziły w przekonaniu, iż Polska ma szansę stać sie liderem napływu inwestycji zagranicznych w nowym regionie UE".

Sven von der Heyden
(Prezes/Von der Heyden Group)

 

"Takiej platformy do wymiany doświadczeń i prognoz outsourcingowych, jaką była konferencja z cyklu BusinessPoint pt. „Outsourcing - Polska Europejskim Rajem Usługowym" z pewnością w naszym kraju brakowało. Bogaty wachlarz poruszonej problematyki, niezwykle profesjonalne przygotowanie konferencji oraz uczestnictwo szerokiego grona ekspertów w tym obszarze prowokuje wręcz aby nadać temu wydarzeniu miano Kongresu Outsourcingu i zaapelować, aby odbywał się cyklicznie."

Piotr Krupa
(Prezes/KRUK S.A.)

 

"Z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w konferencji z cyklu Business Point "Outsourcing - Polska Europejskim Rajem Usługowym". Była to dla nas niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi na rynku ousourcingowym - zarówno na świecie, jak i w Polsce, wymienić opinie z innymi przedstawicielami
z branży oraz szerzej zaprezentować działalność ArchiDoc w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami."

Piotr Cholewa
(Prezes/ARCHIDOC)

 

"Konferencja przyczyniła się do pogłębienia wiedzy o outsourcingu i zaprezentowania Polski jako kraju, który tak jak w modelu usług Shared Services Center IT dla Lafarge ma olbrzymie możliwości prezentowania ofert konkurencyjnych nie tylko cenowo ale i jakościowo. Poprzez zaproszenie interesujących gości i prelegentów, konferencje Business Point, mają szansę stać się spotkaniem profesjonalistów, ludzi biznesu oraz organizacji rządowych, przed którymi, aby Polska mogła stać się Europejskim rajem usługowym, jak widać, jest jeszcze masa pracy."

Sebastian Jakubiak
(Outsourcing Engagement Manager/HEWLETT PACKARD)

 

"Czułem się zaszczycony możliwością uczestnictwa w Konferencji "Outsourcing - Polska Europejskim Rajem Usługowym". Uważam, iż zostały tu poruszone ważne kwestie związane z rynkiem usług w Polsce ale i na świecie. Podczas spotkania, uczestnicy mieli możliwość wymiany swoich poglądów, spostrzeżeń oraz doświadczeń. Temat szans jakie niesie za sobą outsourcing oraz potencjalnych problemów z jakimi przychodzi borykać się w momencie jego wdrażania wydaje się być niewyczerpany. Jednak szczególnie ważny według mnie jest aspekt adaptacji światowych trendów w outsourcingu do realiów Polski. Rynek krajowy okazuję się być chłonnym podłożem dla tego typu praktyk, choć uważam, iż w tej kwestii jest jeszcze wiele do zrobienia. Chciałem wyrazić podziękowania dla organizatorów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania i perfekcyjnie dopracowali każdy najmniejszy szczegół."

Andrzej Dziwisz
(Dyrektor Sprzedaży i Marketingu/IMPEL)

 

"Patrząc na liczbę uczestników oraz reprezentowane firmy, w Polsce jest ogromne zainteresowanie outsorcingiem, zarówno dla usługodawców jak i usługobiorców. Zainteresowanie to wzrasta z roku na rok a świadczy o tym liczna zawieranych umów outsourcingowych oraz zakładanych CUW. Z punktu widzenia usługodawców ciekawe było zobaczyć jakiego rodzaju usługi są świadczone, jakie są najnowsze badania marketingowe a także co robi konkurencja. Dla usługodawców ciekawym było także dowiedzieć się jakie są prawne możliwości lokowania w Polsce centrów usług wspólnych i ulgi z tym związane. Konferencje takie są jak najbardziej potrzebne jako platformy wymiany doświadczeń i poglądów, ale również jako promocja nowych gałęzi gospodarki, które mogą przynieść Polsce nowe i ciekawe inwestycje wykorzystujące potencjał ludzki. Aby zgromadzić tak znakomitych gości i słuchaczy, potrzebny jest profesjonalizm i entuzjazm. którego nie brakuje Firmie Roadshow Polska. Ta konferencja po raz kolejny potwierdziła, że jest to Firma, która z sukcesem organizuje tego typu wydarzenia."

Agnieszka Wiercińska
(Adwokat/Wierciński, Kwieciński, Baehr)